Zaznacz stronę

Implant zęba cena

Odpowiedź na to pytanie może być udzielona bardzo tendencyjnie, czyli: to zależy. Od czego to zależy? Otóż od bardzo wielu czynników. Cena pojedynczego implantu zębowego w Jaśle, Gorlicach, Krośnie, Dębicy, Tarnowie czy Rzeszowie to zaokrąglając i uśredniając 3 tysiące złotych. Gdy pacjent wyraża chęć odbudowy większej liczby ta wycena przebiega zupełnie inaczej, bowiem jak brakuje na przykład trzech zębów to nie wprowadza się trzech implantów zębowych, wystarczą dwa i most na implantach. 

Bardzo ważne, aby dobry dentysta implantolog do każdego pacjenta podchodził indywidualnie, starając się zachować jak najwięcej z jego pierwotnych zębów. Dobry stomatolog powinien robić wszystko aby pacjent czuł się zaopiekowany na najwyższym poziomie. 

Implanty zębów ceny

Ceny za implanty zębów oferowane w internecie wahają się od 2500 do 20000 zł. Nie jest to nic dziwnego, ponieważ składowe usługi w głównej mierze zależą od wyposażenia jakim dysponuje lekarz i od jego doświadczenia. Najwyższa jakość usług w zakresie implantów zębowych w gabinecie stomatologicznym powinna zaczynać się od zapisu na szczegółową konsultację, która daje zarówno pacjentom jak i lekarzom możliwość rozplanowania leczenia. Planowanie implantologiczne na najwyższym poziomie powinno być poparte badaniami wykonanymi za pomocą technologii cyfrowej 3D i tomografii zębów a zabiegi wykonywane w nawigacji komputerowej, dzięki czemu mamy gwarancję najwyższej precyzji. Do dyspozycji lekarzy powinien być również wyspecjalizowany skaner wewnątrzustny oraz drukarki w jakości druku 3D. Wszystko po to by jak najdokładniej odwzorować szablony implantologiczne, według których dentysta implantolog będzie następnie postępować. Nowoczesny sprzęt plus wiedza i doświadczenie zapewniają  pacjentom bezbolesność, bezpieczeństwo i przewidywalność każdego leczenia. W Jaśle jest klinika stomatologiczna sprawdzona pod tym względem do której przyjeżdżają pacjenci z całej Polski i okolic. Pracuje tam ekspert implantologii dentysta Wojciech Skocz.