Zaznacz stronę

Implant zęba to korzyści i możliwości

Implanty zębów to już od dawna, mocno popularna metoda na uzupełnienie braków zębowych, zarówno tych pojedyńczych, jak i całej żuchwy czy szczęki. Podczas zabiegu można wstawić tyle zębów na jednym lub kilku implantach, ile zostało zaplanowanych – wszystkie lub tylko jeden. Nic w tym dziwnego, dlatego bo mają kilka funkcji, są wygodne i bezpieczne. Implanty to przede wszystkim: trwałość, estetyka, pewność (również siebie), komfort. 

Implanty zębów zalecenia

 Jednak w momencie założenia implantów warto przestrzegać kilku rzeczy, mając głównie na względzie ich funkcjonalność związaną z długotrwałym działaniem. Dlatego zaraz po zabiegu radzi się aby unikać gorących dań. Nie należy palić papierosów oraz pić alkoholu, napoje gazowane i produkty mleczne również na jakiś czas warto odstawić. Dobry Stomatolog z pewnością pokieruje i wesprze radą, jednakże w około dwa dni od zabiegu należy spożywać tylko półpłynne pokarmy lub płynne. Nie należy przeżuwać i gryźć pokarmu w miejscu wstawienia implantu, aż do momentu jak rana się zagoi. 

Implant zęba cena

Implanty zębowe nie należą do najtańszych metod uzupełnienia ubytków zębowych. Zwykle na ich koszt składa się wypadkowa takich cen jak: jakość materiałów, sposobu mikrochirurgicznego przeprowadzenia zabiegu, umiejętności implantologa. Dlatego przykładowa cena górnej szczęki na czterech implantach jest określana przez precyzyjne materiały łączące protezę z każdym z implantów i uzależniona w tym wypadku od ilości implantów. Ale takie rozwiązania protetyczne oparte właśnie na implantach są najstabilniejsze a pacjent czuje się swobodnie w czasie każdej codziennej czynności. Warto skorzystać z usług doświadczonej kliniki implantologicznej oferującej wysokiej jakości implanty zębów w Jaśle. Przyjeżdża tu wielu pacjentów z całej Polski, w tym z pobliskich miast jak Krosno, Gorlice, Strzyżów, Pilzno, Biecz, Tarnów, Dębica, Rzeszów, Nowy Żmigród czy Nowy Sącz.